Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiTë hënën nuk punohet, shqiptarët kanë festë

Të hënën nuk punohet, shqiptarët kanë festë

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale (MPPS) kumtoi se, në pajtim me Ligjin për Festa, 22 Nëntori 2021 (e hënë), Dita e Alfabetit shqiptar është ditë jo-pune për qytetarët shqiptar në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Ministria e Punës dhe Politikës Sociale, njëherë, qytetarëve ua uron Ditën e Alfabetit Shqiptar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments