Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë hënën nuk punohet

Të hënën nuk punohet

1 janari 2024 (e hënë) është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Siç njofton Ministria e Punës dhe Politikës Sociale, 1 janari është ditë jopune në përputhje me Ligjin për festat e Republikës së Moldavisë (“Gazeta Zyrtare e Republikës së Moldavisë”, nr. 21/98 dhe 18/07).
Ministria e Punës dhe Politikës Sociale uron qytetarët për Vitin e Ri.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments