Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderTE GJITHE E KERKOJNE

TE GJITHE E KERKOJNE

E GJITHE E KERKOJNE

Real, Barcelona, Bayern, Psg, City dhe United janë të gatshëm ti ofrojnë Pogbas të paktën 10 mln euro në sezon.

Mbetet pët tu parë nëse këto skuadra mund të pagujnë mbi 100 mln euro për kartonin e francezit.

Kujtojme qe ky lojtar u ble nga Manchester United rreth 1 milion euro nga ekipi i Juventusit para disa vitesh!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments