Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë dielën është Festa e Kurban Bajramit

Të dielën është Festa e Kurban Bajramit

M inistria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se 16 qershori 2024, dita e diel është ditë jo pune për qytetarët e besimit islam.

“Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se në përputhje me Ligjin për festa në Republikën e Maqedonisë, 16 qershori 2024 (e diel), dita parë e Kurban Bajramit është ditë jo pune për besimtarët mysliman në Maqedonisë e Veriu. Njëkohësisht, Ministria e Punës dhe Politikës Sociale besimtarëve mysliman iu uron festën e Kurban Bajramit”, thuhet në kumtesën e Ministrisë për Punë dhe Politikë Sociale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments