Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari thirr aktivistët e ASH-së: Hajdeni në VLEN, mos u bëni patericë...

Taravari thirr aktivistët e ASH-së: Hajdeni në VLEN, mos u bëni patericë e dikujt

Kandidati i VLEN për president Arben Taravari përmes një postimi u ka bërë thirrje aktivistëve të Aleancës për Shqiptarët që të vijnë te koalicioni i opozitës.
Taravari thotë se ata nuk duhet të bëhen paterica e dikujt.

Ky është postimi i tij i plotë:

Mirëdita të gjithëve e sidomos bashkëveprimtarëve të mi të Aleancës!
Të gjithë ju, kudo që jeni, që jemi të lidhur me ideal dhe me kauzë disavjeçare, ju bëj Thirrje të afroheni tek VLEN!
Mos rrini si patericë e askujt!
Ju presim!
Sinqerisht,
Arbeni

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments