Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari godet Zaevin: U pa fytyra e vërtetë e LSDM-së!

Taravari godet Zaevin: U pa fytyra e vërtetë e LSDM-së!

Aleanca për Shqiptarët sot mban Kongresin e parë partiak në Tetovë ku kreu i kësaj partie, Ziadin Sela është i vetmi kandidat.
Të pranishëve iu drejtua sekretari gjeneral i ASH, Arben Taravari i cili gjatë fjalimit në Kongresin e partisë deklaroi se ASH-ja është më e besueshmja.

Sipas tij, ASH kishte qëndrime të përbashkëta me LSDM-në për të rrëzuar diktaturën, gjyqësor të pavarur, barazinë, integrimet në NATO dhe BE, lirinë dhe të drejtat e shqiptarëve të cilat Zaevi i përdori për të marrë votat shqiptare.

“Por pasi hymë në Qeveri e pamë fytyrën e vërtetë të LSDM-së”, theksoi Taravari. Ai përfundoi duke thënë se LSDMja u kthye në parti klienteliste.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments