Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari: BDI si gjithmonë ka mbijetesë vetëm pushteti

Taravari: BDI si gjithmonë ka mbijetesë vetëm pushteti

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arbër Taravari thotë se, koalicioni opozitar i ka kushtet e qarta për bashkëqeverisje.

“BDI si gjithmonë ka mbijetesë vetëm pushteti. U pa qartë se pa kushte duan pushtet dhe vasalitet. VLEN ka kushtet e qarta per bashkëqeverisje”, deklaroi Taravari. (INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments