Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTakohen Sela dhe Mickoski, ja pse

Takohen Sela dhe Mickoski, ja pse

Nga VMRO-DPMNE-ja njoftojnë se gjatë ditës së sotme është realizuar takim me kreut të kësaj partie, Hristijan Mickoski dhe kryetarit të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, përcjell Alsat. Në kumtesë thuhet se gjatë takimit është diskutuar për rezultatet e raundit të parë në zgjedhjet lokale, si dhe për vazhdimin e bashkëpunimit në raundin e dytë.

“U theksua se nevojiten ndryshime, dhe një e ardhme e re që qytetarët e presin”, thuhet në kumtesë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments