/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Takimi Zaev-Sela-Gashi të hënën ora 11:00 në Kuvend
Maqedoni, Slider

Takimi Zaev-Sela-Gashi të hënën ora 11:00 në Kuvend

Të hënën kryeministri Zoran Zaev takon krerët e koalicionit ASH-AAA, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi. Alsat mëson ekskluzivisht se takimi do të zhvillohet në Kuvend me fillim nga ora 11:00. Në takim përveç liderëve do të jenë të pranishëm edhe koordinatorët e grupeve parlamentare, Skender Rexhepi (ASH-AAA) dhe Jovan Mitrevski (LSDM).

April 7, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres