Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëTahir Hani ngushëllon familjen Lladrovci për vdekjen e nënës së Fehmi dhe...

Tahir Hani ngushëllon familjen Lladrovci për vdekjen e nënës së Fehmi dhe Ramiz Ladrovcit

Sot në mëngjes ka dhimbje familja Lladrovci ,e bashkë me familjen Lladrovci dhimbjen e përjetojmë dhe e ndajmë edhe ne, shokë e miqë ndër breza të familjes Lladrovci,Ne shokët e ditëve më të vështira që kalonte populli i Kosovës ,kohërat kur nëna Shefkije nuk ishte vetëm nënë e Fehmiut, Ramizit e Emriut , por ishte nënë që kujdesej për djemtë e vajzat e Kosovës që për ideal e kishin lirinë e Kosoves si gjënë më të shtrenjtë sesa jeta e tyre ,ajo ishte një nënë heroinë që nuk u ligshtua por qëndroi krenare edhe kur Fehmiu e Xheva ranë në altarin e lirisë!
Sot, të gjithë kemi dhimbje, shokët, bashkëveprimtarët e bashkëluftëtarët e Fehës, Ramizit e Emriut prandaj pranoni ngushëllimet më të sinqerta duke qenë pjesë e dhimbjes tuaj,
Nderim i përjetshëm per nënen heroin!
Me respekt
Tahir Hani

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments