Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSulmohet vajza 12 vjeçare, nga një pedofil

Sulmohet vajza 12 vjeçare, nga një pedofil

Një burrë i panjohur nga Shkupi disa herë në banesënka ngacmuar seksualisht një vajze 12-vjeçare.

Nëna e vajzës mbrëmë në polici ka paraqitur se në periudhën nga data 10 deri më 12 dhjetor derisa vajza e saj ka shkuar dhe është kthyer nga shkolla, i panjohuri disa herë e ka thirrur vajzën në banesën e tij dhe e ka prekur nëpër trup.

Merren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments