Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSulmohet 57 vjeçarja nga qeni endacak

Sulmohet 57 vjeçarja nga qeni endacak

Më dy shkurt në 14:45 në lagjen Gjorce Petrov në Shkup, është sulmuar gruaja D.L(57) nga një qen endacak rreth orës 8:10 të mëngjesit poë të njëjtën ditë.
Ajo ka qenë duke ecur në rrugën Lluka Gerov, ndërkaq qeni e ka sulmuar dhe e ka kafshuar në këmbë.

Ajo më pas është dërguar në spitalin e qytetit ku i është dhënë ndihma mjekësore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments