Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaSulm me armë në një lokal LGBTQ Kolorado, 5 të vrarë dhe...

Sulm me armë në një lokal LGBTQ Kolorado, 5 të vrarë dhe 25 të plagosur

Pesë persona humbën jetën dhe 25 të tjerë u plagosën pas një sulmi me armë në një lokal LGBTQ në Kolorado.

Si autor u identifikua një 22-vjeçar me histori kriminale edhe në të shkuarën, i cili pas të shtënave të para, u neutralizua menjëherë nga pronarët e klubit.

Policia po zhvillon hetimet për të përcaktuar nëse të shtënat ishin një krim urrejtjeje dhe nëse janë të përfshirë më shumë se një person.

Nuk ishte hera e parë që 22-vjeçari Anderson Lee Aldrich akuzohej për një krim. Ai ishte arrestuar më parë me akuzat se kishte kërcënuar të hidhte në erë nënën e tij me një bombë të bërë vetë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments