Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSuksese/ Shkëlqen nxënësja e Veleshtës, Eranda Shej në garat shtetërore me mentoren...

Suksese/ Shkëlqen nxënësja e Veleshtës, Eranda Shej në garat shtetërore me mentoren Nora Zhuta-Sela (FOTO)

Rezultatet dhe sukseset e nxenesve te Sh. F. K”Zini Hani”-Veleshte nuk kane te ndalur! Kete e deshmoi nxenesja Eranda Shej nga kl. IV-1 me mentore Nora Zhuta-Sela ne garat shteterore nga lenda e Shkencave natyrore, ku ne nje konkurence te forte, Eranda arriti te fitoje vendin e trete! Poashtu ja vlen te permenden edhe nx. Arbana Istrefi, Diar Reci dhe nx. Rea Kaba te cilet poashtu shkelqyen me vende fituese ne garat rajonale nga e njejta lende. Nxenesve dhe mentores ju urojme suksese te metutjeshme ne vitin e ardhshem shkollor!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments