Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëSTUDENTET BLLOKOJNE FAKULTETIN

STUDENTET BLLOKOJNE FAKULTETIN

BLLOKOJNE HYRJET E FAKULTETEVE QE NE ORET E HERSHME TE MENGJESIT TE SOTEM
Studentët e Fakultetit Teknik dhe atij të Mjekësisë kanë bllokuar hyrjet e objekteve që nga orët e hershme të mëngjesit të sotëm.
Ata po protestojnë në shenjë pakënaqësie për mosrealizimin e kërkesave të tyre që kanë të bëjnë me afatet e jashtëzakonshme të prillit e tetorit, që kushti për vitin e dytë të jetë me katër provime dhe lirim nga pagesa e semestrit për kategoritë e veçanta të studentëve.
Studentët thanë se do të qëndrojnë para fakulteteve deri në realizimin e kërkesave.
Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments