Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStrugani sulmohet me thikë dhe lidhet me litarë

Strugani sulmohet me thikë dhe lidhet me litarë

Policia e Strugës njofton se një qytetar i Strugës ka denoncuar në polici se është sulmuar me thikë nga një qytetar i Strugës .Ai Ka thënë se pasi është sulmuar është lidhur me litarë ku më pas ka mundur të largohet duke shkuar në polici .Gjithashtu i lënduari ka shkuar në spitalë ku ka marr trajtim.Ngjarja Ka ndodhur në qytetin e Strugës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments