Tuesday, March 21, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiStrugani sulmohet me thikë dhe lidhet me litarë

Strugani sulmohet me thikë dhe lidhet me litarë

Policia e Strugës njofton se një qytetar i Strugës ka denoncuar në polici se është sulmuar me thikë nga një qytetar i Strugës .Ai Ka thënë se pasi është sulmuar është lidhur me litarë ku më pas ka mundur të largohet duke shkuar në polici .Gjithashtu i lënduari ka shkuar në spitalë ku ka marr trajtim.Ngjarja Ka ndodhur në qytetin e Strugës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments