Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSTRUGANI QE MBAN NE KRYE KUKESIN

STRUGANI QE MBAN NE KRYE KUKESIN

ARTIM SHAQIRI MBAN NE KRYE SKUADREN E KUKESIT

Strugani qe mban ne krye te tabeles skuadren e Kukesit me 47 pike te grumbulluara eshte ish futbollisti dhe tani trajneri i FC Kukesit,Artim Shaqiri.

Strugani Artim Shaqiri po tregohet shume i suksesshem me punen e tij si trajner ne skuadren e Kukesit te cilen e shohim ne krye te tabeles ne kampionatin shqiptar pas 22 javesh.

Shaqiri eshte bere shume i dashur edhe nga tifozeria e Kukesit te cilet i kane syte tek ai dhe skuadra, qe dalengadale me shume gjasa mund te shpallet kampion i Shqiperise per vitin 2014/2015

Ekipi i Artim Shaqirit sot udheton drejte Korces ku e pret nje perballje e veshtire me Skenderbeun vendas,por ky eshte nje derbi, dhe eshte i pritshem cdo rezultat i mundshem.

Ndeshja Skenderbeu – Kukesi do te filloj ne ora 18 :00.

Kujtojme qe Kukesi ka 3 pike me shume se Skenderbeu qe renditet ne vendin e trete te tabeles me 44 pike.

Shume tifoz te Kukesit do te udhetojne drejte Korces per te perkrahur  ekipin e struganit Artim Shaqiri.

(Struga Ekspres)

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments