Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStrugani humb kuletën, shpërblim për atë që do ta gjejë, telefono

Strugani humb kuletën, shpërblim për atë që do ta gjejë, telefono

Një qytetar i Strugës nëpërmjet Struga Ekspres tregon se ka humbur kuletën në qytetin e Strugës.Në kuletë sipas tij përveç një sasi parash ka patur dhe dokumente valide të Austrisë .Ai njofton se ai që do të gjej kuletën do ketë edhe shpërblim.Për më shumë info lajmëroheni në cel:071451058

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments