Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniStrugani dëmton marketin me dhunë

Strugani dëmton marketin me dhunë

Policia e Strugës ka ngritur padi penale ndaj një 29 vjeçari nga Struga, sepse ekziston dyshimi se ka ushtruar “dhunë”. Më 19/08/2018 në ora 20:30 në rrugën ,” Marshal Tito ” në Strugë i dyshuari në gjendje të dehur pasi nuk ka mundur të hap derën e marketit pasi ka patur një problem teknik menjëhere filluar të dëmtojë një pjesë të pajisjeve në market,dhe ka drejtuar me kërcënime me vdekje d punonjëse E.M.P. (25) nga Struga.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments