/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Struga sot tre vite pa gazetarin Mehmet Latifi!
Qyteti, Slider

Struga sot tre vite pa gazetarin Mehmet Latifi!

Sotë u bënë tre vite qē u nda fizikisht i Madhi Memo!
04.04.2018, pas nje semundje te rend u nda nga jeta MEHMET LATIFI (1949-2018) doajeni i publicistikes dhe gazetarise shqiptare.
I paharruar do te jete nder vite kujtimi per kete figure te paperseritshme, dhe te pa lodhur.
Na le te gjitheve te pikelluar,por dhe krenare qe patem nje nejri te cmuar,te sinqerte dhe te cilter.PUSHO NE PAQE MIKU DHE KOLEGU IM I SHTRENJTE.

Amdi Vinca

April 4, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres