Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStruga sot ka 4 raste të reja me koronavirus

Struga sot ka 4 raste të reja me koronavirus

Në 24 orët e fundit janë kryer 1486 teste, dhe 109 raste të reja të Covid-19 janë regjistruar në:

-Shkup 40
-Kumanovë 10
-Shtip 3
-Prilep 12
-Tetova 6
-Struga 4
-Manastir 6
-Ohër 7
-Kavadarci 3
-Gostivar 2
-Strumica 2
-Kriva Pallanka 2
-Probishtip 1
-Pehçevë 1
-Vinica 2
-Delçeva 1
-Sveti Nikolla 1
-Kërçovë 4
-Resnjë 1
-Negotinë 1

3 persona vdiqën, një pacient nga Kërçova (64), një pacient nga Shkupi (61) dhe një pacient nga Makedonski Brod (70).

Numri i përgjithshëm i të diagnostikuarve në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë është 14871, numri i pacientëve të shëruar është 12054, numri i vdekjeve është 609, dhe aktualisht numri i rasteve aktive në vend është 2208.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments