Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStruga për herë të parë në historinë e futbollit bëhet edhe me...

Struga për herë të parë në historinë e futbollit bëhet edhe me Futsal Club (FOTO)

Te dashur bashkeqytetar,
Struga si qytet i tradites dhe vatër kulturore futbollistike pothuajse 100 vjeçare e fitojë edhe ekipin e parë në futsal “Enhalon 2020”.
Themeluesit te klubit Sadik Volina, Muhamed Mome Shainoski, Artan Coma, Bllagoja Bojçeski dhe Perparim Beqiri, të nxitur nga dëshira që në kontinuitet të vazhdojë jeta e pasur sportive, dhe për tu plotesuar kërkesa sportive e qytetit dhe te kontribuohet drejt zhvillimit të shendetshëm të popullatës së re e ngriten iniciativën e cila shpresojmë qe do te gjeje ne mirekuptim dhe perkrahje nga ana e te gjithe sportdashësve të qytetit dhe më gjere.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments