Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStruga festoi Vitin e ri Hixhri 1440

Struga festoi Vitin e ri Hixhri 1440

Sonte më datë 11.09.2018 Myftinia e BFI-së Strugë, mbajti manifestimin me rastin e Vitit të ri Hixhri 1440. “Na qoftë për hajër ky vit, Zoti na dhashtë shumë suksese dhe qoftë një vit i mbar”thuhet në njoftimin e Myftinisë së Strugës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments