Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni"Struga Fest" fillon në datën 14 korrik

“Struga Fest” fillon në datën 14 korrik

“Struga Fest”- Edicioni i 4
“Zëri strugan ndër vite”
Struga do te jetë në festë në datat 14/15 korrik duke shijuar këngët e bukura ndër vite të struganëve.
Ky edicioni i katërt do tu kushtohet të gjithë këngëtarëve e artistëve të mëdhenj strugan për karrierën e tyre të palodhur.
Normalisht, gëzimi dhe hareja do të jenë thelbi i këtij festivali, ashtu sikurse në vitet e lëna pas ku do të ketë shumë supriza dhe zëra të ëmbël të të rinjëve, të cilët do të sjellin në skenën e strugës këngët e struganëve të pavdekshëm me artin e tyre.
Motoja e këtij festivali, jo më kot u cilësua si “Zëri strugan ndër vite” sepse aty do të mbizotërojë arti i të gjithëve ne të cilët duam artin e tyre.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments