Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniStevo Pendarovski: Ka ardhur koha që të kesh turp dhe frikë të...

Stevo Pendarovski: Ka ardhur koha që të kesh turp dhe frikë të thuash se je për BE

Kreu i shtetit, Stevo Pendarovski në Click Plus në TV21 se tani ka ardhur koha që kesh turp dhe frikë të thuash se je për Bashkimin Evropian.

“Pse e ndryshuam emrin? A mund ta bënim edhe vetë aspektin e sigurisë, pra është e qartë se nuk mundemi. Ato janë alternativat. Ka alternativa të tjera përveç BE-së, por ato nuk janë më të mira për ne. Si mund ta mbajmë entuziazmin e qytetarëve, nëse nga ana tjetër ata nuk përmbushin premtimet? Tani ka ardhur koha që të kesh turp dhe frikë të thuash se je për BE-në”, tha mes tjerash Pendarovski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments