Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiSPB: 32 vjeçari sulmon policët në Strugë

SPB: 32 vjeçari sulmon policët në Strugë

Më 16.02.2020, 32 vjeçari A.A nga fshati Podgorcë e Strugës u arrestua në Departamentin e Punëve të Brendshme Strugë në orën 13.50. Ai më parë kishte prishur rendin publik dhe tentoi të sulmonte fizikisht M.GJ. nga i njëjti fshat,informojnë nga SPB-Ohër.

Në marrjen e masave për të pastruar rendin dhe paqen e prishur publike, A.A sulmoi fizikisht oficerët e policisë. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, kundër tij do të paraqitet një raport i përshtatshëm. (Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments