Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionSpahiu: Pa Ali Ahmetin, s'ka BDI, s'ka Maqedoni, s'ka NATO-BE

Spahiu: Pa Ali Ahmetin, s’ka BDI, s’ka Maqedoni, s’ka NATO-BE

Të gjithë jemi të vetëdishëm se pa Ali ska BDI, por edhe nuk do kishte as NATO, as BE dhe as Maqedoni??

Artin Spahiu

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments