Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSot Struga ka 4 të infektuar me koronavirus

Sot Struga ka 4 të infektuar me koronavirus

Në 24 orët e fundit janë kryer 1756 teste dhe 166 raste të reja të Covid-19 janë regjistruar në:

-Shkup 46
-Kumanova 17
-Dibër 3
-Shtip 13
-Prilep 12
-Tetovë 11
-Strugë 4
-Veles 3
-Manastir 4
-Ohër 2
-Kavadarci 2
-Gevgjelija 2
-Strumica 3
-Kriva Pallanka 2
-Radovishi 2
-Koçani 7
-Probishtip 1
-Makedonski Brod 2
-Pehçevë 6
-Berova 4
-Vinica 3
-Delçeva 12
-Kratova 2
-Sveti Nikolla 3

Sot nuk ka pacient që kanë ndërruar jetë.

Deri më tani, në vend janë kryer gjithsej 153,462 teste Covid-19.

Numri i përgjithshëm i të diagnostikuarve në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë është 14762, numri i pacientëve të shëruar është 11965, numri i vdekjeve është 606, dhe aktualisht numri i rasteve aktive në vend është 2191.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments