/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Sot priten çmime të reja të naftës dhe benzinës
Maqedoni, Slider

Sot priten çmime të reja të naftës dhe benzinës

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme pritet të vendos për çmimet e reja të derivateve të naftës, të cilat do të vlejnë deri të hënën e ardhshme.

Javën e kaluar me vendim të Komisionit Rregullator për Energjetikë, çmimi me pakicë I euro Super BS-95 dhe euro Dizelit u shtrenjtuan për 1.5 denarë derisa çmimi për euro super BS-98 u rrit për vetëm një denar.

June 15, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres