Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSot mbush 100 vjet haxhi Xhelal Shehu nga Veleshta, njeriu që agjëron...

Sot mbush 100 vjet haxhi Xhelal Shehu nga Veleshta, njeriu që agjëron mbi 80 vite!

Sot ka ditëlindjen e 100-të haxhi Xhelal Shehu nga Veleshta, njeriu më i dashur që ka Veleshta, besimtari i devotshëm i cili gjithë jetën e tij iu përkushtua me dashuri Zotit duke falur pesë kohë të namazit dhe duke agjêruar mbi 80 vite!
Xhelal Shehu është njeriu human që e duan dhe me shumë respekt!
Gëzuar Ditëlindjen haxhi Xhelal!
Edhe 100 tê tjera! Uron Emin Muça!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments