Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderSot luhet finalja e madhe Argjentina – Franca

Sot luhet finalja e madhe Argjentina – Franca

Sot me fillim nga ora 16:00 luhet finalja e madhe e Kampionatit Botëror “Qatar 2022”.

Karshi njëra-tjetrës do t’I masin forcat Argjentina dhe Franca.

Ndeshja luhet në stadiumin “Lusail”, i cili ka 88 mijë e 966 vende.

Lionel Messi do të synojë që kësaj radhe të ngris këtë trofe e cila mungon në vitrinën e tij.

Kjo është hera e dytë rresht e “gjelave” që mbërrin në këtë fazë të garave.

Herën e kaluar Franca arriti që të shpallej kampion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments