Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot ka shi gjatë ditës

Sot ka shi gjatë ditës

Sot moti është me vranësira me reshje të kohëpaskohshme të shiut, vende-vende më të rrëmbyeshme, posaçërisht në pjesët jugore. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare juglindore. Nga fundi i ditës nga perëndimi vranësirat do të pakësohen.

Temperatura do të lëvizë prej 8 deri në 14 gradë.

Në dy ditët e ardhshme do të ketë stabilizim të kalueshëm të motit, ndërsa për fundjavë pason periudhë e ndryshueshme me vranësira dhe me shi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments