Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot ka ndërprerje të përkohshme të trafikut në rrugën Ohër-Kërçovë

Sot ka ndërprerje të përkohshme të trafikut në rrugën Ohër-Kërçovë

Për shkak të kryerjeve të punëve ndërtimore (minim) në drejtimin rrugor A2 Kërçovë – Ohër, në aksin Presekë – Pesoçan, sot në periudhën mes 12:00 dhe 15:00, trafiku do të ndërpritet 10 deri 15 minuta, kumtoi NP Rrugët e Maqedonisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments