Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSot hapet zyrtarisht pishina e re në Strugë

Sot hapet zyrtarisht pishina e re në Strugë

Sot në Strugë do të hapet zyrtarisht pishina e re.

Kështu do të realizohet premtimi i vjetër i dhënë qytetarëve.

Strujanët tani kanë një pishinë moderne dhe funksionale në vendin ku për shumë vite kishte vetëm rrënoja dhe grumbuj mbeturinash.

Në hapjen e pishinës, sipas njoftimeve nga zyra e tij, do të marrë pjesë edhe kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Dimitar Kovaçevski.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments