Friday, March 24, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniSot është moti me shi të rrëmbyeshëm

Sot është moti me shi të rrëmbyeshëm

Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell, në pjesët perëndimore me reshje të shiut, të cilat në perëndim do jenë më të rrëmbyeshme. Do të fryjë erë e përforcuar jugore.
Valë e re e lagësht dhe relativisht e ngrohtë me reshje më të mëdha të shiut do të jetë deri të shtunën. Të premten reshje do të ketë në më shumë vende, ndërsa të shtunën në pjesët lindore të vendit ku do të ketë kushte për bubullima. Borë do të ketë në malet me të larta se 2000 metra lartësi mbidetare.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments