Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me shi

Sot është koha me shi

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët dhe relativisht i ngrohtë me reshje të dobëta shiu. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa në pjesët lindore dhe në Pollogut erë e fortë nga drejtimi jugor (mbi 60 km/h).

Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej 13 deri në 19 gradë”, njofton DPHM.

Temperaturat sot në mëngjes janë 0 Berovë, Kodrën e Diellit, 3 Lazaropole, 4 Gjevgjeli, 5 Mavrovë Anovi, Krushevë, 6 Strumicë, Kavadar, 7 Pretor, Prilep, 8 Tetovë, Manastir, Dojran, 9 Shkup-Zajçev Rid, Ohër, Kumanovë, 10 Vinica , Veles, 11 Shkup-Petrovec, Kriva Pallanka, 12 Shtip, Demir Kapi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments