Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me shi

Sot është koha me shi

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe me reshje shiu. Temperatura minimale do sillet prej 11 deri më 19 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 22 deri më 30 gradë celsius.

Edhe në Shkup e rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm. Temperatura minimale do të ulet në 15 gradë, ndërsa ajo maksimalja do të arrij deri në 25 gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments