Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me diell

Sot është koha me diell

Koha sot është kryesisht me diell dhe e ngrohtë me erë të dobët deri mesatare nga verilindja. Me diell dhe e ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verilindor.

Në Shkup është me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments