Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me diell

Sot është koha me diell

Moti sot do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare. Pasdite kryesisht në zonat malore do të ketë kushte për reshje të herëpashershme të dobëta shiu. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Temperaturat do të lëvizin nga -1 deri në 20 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët juglindore. Temperatura minimale do të jetë 3 , ndërsa maksimalja do të jetë 18 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments