Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSonte para mesnate votohet qeveria e re Zaev 2

Sonte para mesnate votohet qeveria e re Zaev 2

Mandatari Zoran Zaev pas votimit të qeverisë së re në Kuvend do të ketë deklaratë për media, paralajmërojnë nga Shërbimi për informim i qeverisë.

Për qeverinë e re duhet të votohet para mesnate.

Në Kuvend është në rrjedhë pauza gjysmëorësh ku do të vazhdohet me diskutimin dhe do të pasoj votimi për kabinetin e dytë qeveritar të drejtuar nga Zaevi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments