Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSonte nuk bie qeveria/ Nikollovski: Kemi një deputet të kidnapuar, duhet shumë...

Sonte nuk bie qeveria/ Nikollovski: Kemi një deputet të kidnapuar, duhet shumë shpejt zgjedhje të parakohshme

Aleksandar Nikollovski nga VMRO-DPMNE para pak çastesh u shpreh se personat që kidnapuan Kastriot Rexhepin do të mbajnë përgjegjësi shumë shpejt dhe se vendi duhet të ketë shumë shpejt zgjedhje të parakohshme dhe se kjo qeveri do të mbaj përgjegjësi, njofton Struga Ekspres.

“Ata nuk e kanë shumicën, ne i kemi 60 deputet dhe ata i kanë 59 deputet, një deputet është i kidnapuar,në ditët në vijim do të vendosim se si të veprojmë”, u shpreh Nikollovski.

Nikollovksi la të kuptohet se sot nuk do të realizohet votimi kundër qeverisë.

Edhe lideri i VMRO-së tha se nuk dihet a është gjallë e shëndoshë deputeti i Besës dhe se ministria e brendshme duhet të jap përgjegjësi.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments