Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSkenari ishte që të vritej Ziadin Sela

Skenari ishte që të vritej Ziadin Sela

Shpëtim Pollozhani gjatë promovimit të librit “Kalërimi drejt dritës”, në ambientet e Poshka Teatër në Strugë, përveç se foli rreth librit të tij sapo të botuar, para të pranishmëve foli për një moment të shkurtër për ngjarjen e rëndë që ndodhi në parlamentin e Maqedonisë ku huliganët sulmuan deputetët, sidomos Zaidin Selën duke e sulmuar dhe duke e goditur rëndë, ku sipas Pollozhanit, skenari i proestuesve huligan të mbështetur nga Gruevski ishte që të vritej lideri i Aleancës,Ziadin Sela, por fatmirësisht kjo nuk ndodhi,u shpreh Shpëtim Pollozhani!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments