Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSkandaloze/ E ka emrin Frëngovë dhe jo Frangovë! A t'i ndihmojmë kompetentët...

Skandaloze/ E ka emrin Frëngovë dhe jo Frangovë! A t’i ndihmojmë kompetentët se si duhet ta shkruajnë?! 1. Frangovë 2. Frëngovë 3. Frengovë (FOTO)

A t’i ndihmojmë kompetentët se si duhet ta shkruajnë?!

1. Frangovë
2. Frëngovë
3. Frengovë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments