Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSituatë e rëndë në Tearcë të Tetovës – Shiu i rrëmbyshëm shkakton...

Situatë e rëndë në Tearcë të Tetovës – Shiu i rrëmbyshëm shkakton kaos dhe dëmë të mëdha

Reshjet e rrëmbyshme në mbarë vendin gjatë pasdites së sotme kanë shkaktuar kaos dhe dëme në shumë vendbanime. Pamjet kaotike të siguruara nga Klan Macedonia, tregojnë për situatën pas reshjeve në rajonin e Pollogut. Gjendje më e rënduar paraqitet në disa fshatra në Komunën e Tearcës, me rrugë të përmbytura e prona të dëmtuara./KlanMacedonia

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments