Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShtrenjtohet nafta dhe benzina

Shtrenjtohet nafta dhe benzina

Çmimi i benzinës do të rritet për një denarë, ndërsa çmimi i dizelit do të rritet për një denarë e gjysmë, kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE).

Çmimi me pakicë i Eurosuper BS-95 do të shitet për 60.5 denarë për litër, eurosuper BS-98 do të shitet për 62.5 denarë për litër ndërsa Eurodisel do të rritet shitet për 53 denarë për litër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments