Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniShtrenjtohet nafta dhe benzina

Shtrenjtohet nafta dhe benzina

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme vendosi për rritjen e çmimeve të derivateve të naftës për gjysmë denari.

Kështu nga mesnata Euro Super BS- 95 do të shitet për 66 denarë për litër, Euro Super BS-98 do të shitet për 68 denarë për litër edhe Euro Dizel shtrenjtohet për gjysmë denari dhe do të kushtoj 58 denarë për litër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments