Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShtetasi amerikan sulmon fizikisht policin maqedonas

Shtetasi amerikan sulmon fizikisht policin maqedonas

Një nëpunës policorë është sulmuar fizikisht dje pasdite nga O.S.A (54) nga SHBA-ja në sallën e Prokurorisë Publike Themelore – Shkup.
Ministria e Punëve të Brendshme informon se shtetasi amerikan e ka sulmuar policin pas një debati të shkurtër verbal.

Sulmuesi është arrestuar nga policia dhe mbajtur në Stacionin Policorë Qendër për procedurë të mëtejme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments