Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShqiptarët e Amerikës drejt Strugës për të vulosur fitoren e Ziadin Selës

Shqiptarët e Amerikës drejt Strugës për të vulosur fitoren e Ziadin Selës

Nje numër i madh i diasporës Strugane që jetojnë në Çikago të Amerikës, u nisën sot drejt Strugës për të vulosur fitoren e Ziadin Selës!
Me dije dhe guxim
(ASH)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments