Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionShqiptarët duhet t’u thonë STOP pordhave të politikanëve maqedonas!

Shqiptarët duhet t’u thonë STOP pordhave të politikanëve maqedonas!

Edhe sa dekada duhet të paguajnë shqiptarët për PORDHAT e politikanëve maqedonas ? STOP !
Miq të dashur,
…Siç duket, poqëse do të shmangen ndonjë ka KUAJT-përmendoret nga qendra e Shkupit, sonte Vmro-Dpmne me komunike vuri në dijeni se kurdo që të kthejmë në pushtet të njëjtët do ti RIVENDOSIM, mbase edhe më të mëdhenjë.
Kjo i bie se shqiptarët edhe shum dekada do të PAGUAJNË për kuaj, luana, komit dhe për PORDHAT e politikanëve maqedonas !
STOP ! /(Qenan Aliu )

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments