Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Shqipëria goditet nga tërmeti
Shqipëri, Slider

Shqipëria goditet nga tërmeti

Nj ë tërmet është regjistruar mëngjesin e kësaj të shtune në Vlorë. Sipas IGJEUM epiqendra e tërmetit ka qenë në Selenicë, ndërsa magnituda ishte 3.3 ballë, kurse thellësia fokale 23 km.

Të herëpashershme kanë qenë tërmetet gjatë ditëve të fundit në vend.Më 4 maj u ndjenë 2 tërmete. I pari ka qenë 3.4 në Lezhë dhe 3.5 tërmeti i dytë në Shkodër

May 14, 2022

Struga Ekspres